شرایط ارسال

سعی ما درسایتا موبایل بر این است که سفارش شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دستتان برسد. در سایتا موبایل دو روش برای ارسال سفارش‌ها در نظر گرفته شده است که شما می توانید با توجه به موقعیت مکانی تان  یکی از این روش‌ ها را هنگام ثبت سفارش انتخاب نمایید:

1- پست پیشتاز (برای سراسر کشور)
2- ماهکس (برای شهرهای تحت پوشش ماهکس)


ماهکس

ماهکس یک سرویس حمل سریع در کشور است که در ۵۵۰ شهر ایران دارای نمایندگی بوده و با توجه به ارسال مستقیم به اکثر این شهرها روشی سریع جهت ارسال مرسوله به حساب می‌آید. در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت ۱۵:۰۰ ( پنج شنبه ها تا ساعت ۱۲:۰۰) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما همان روز تحویل ماهکس خواهد شد.
همچنین در هنگام ثبت سفارش می‌توانید زمان و ساعتی که سفارش شما تحویل شرکت ماهکس می‌شود را مشاهده فرمایید.
کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری ماهکس می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری ماهکس پیگیری نمایید.


ارسال از طریق پشت پیشتاز(برای سراسر کشور)

در روزهای کاری، چنانچه تا ساعت ۱۱:۰۰ (پنج شنبه ها تا ساعت ۱۰:۰۰) سفارش خود را نهایی کنید، سفارش شما همان روز تحویل مرکز پست خواهد شد و سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۱:۰۰ در روزهای کاری ثبت نهایی گردد، صبح روز کاری بعد تحویل پست می‌شود. همچنین در هنگام ثبت سفارش می‌توانید زمان و ساعتی که سفارش شما تحویل شرکت پست می‌شود را مشاهده فرمایید.
کد پیگیری مرسوله در قسمت جزئیات سفارش در حساب کاربری شما درج می‌شود. همچنین کد پیگیری مرسوله از طریق پیامک نیز به دست شما خواهد رسید. با استفاده از کد پیگیری پست پیشتاز می‌توانید وضعیت مرسوله خود را از سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری نمایید